Language

Deski na podłogę – inwestycja na długie lata

Zielone aksamitne krzesła i duży owalny stół w jadalni połączonej z salonem, w których ułożona jest podłoga z parkietu.

Jeżeli zastanawiasz się, czy położyć w swoim domu lub mieszkaniu drewniane podłogi – koniecznie przeczytaj ten artykuł. Wyjaśniamy w nim, czym jest deska podłogowa i jakie są jej zalety. Sprawdź, co polecamy i dlaczego warto inwestować w nasze produkty!

Uniwersalne i klimatyczne deski podłogowe

Urządzając wnętrza, skupiamy się na tym, by były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i praktyczne. Drewniane podłogi łączą w sobie te cechy. Stanowią efektowne dopełnienie każdego wystroju, niezależnie od tego, na jaki styl się zdecydujesz. Pasują do przestrzeni rustykalnych i vintage. Sprawdzają się też w loftach. Są bardzo uniwersalne – można je zestawiać zarówno z materiałami naturalnymi, takimi jak różnego rodzaju płótna, len, czy bawełna, jak i z dodatkami typowo industrialnymi, na przykład z betonem, metalem lub szkłem.

Wysoki standard desek

Przede wszystkim jednak ich zaletą jest to, że wystarczają na długie lata. Warto w nie zainwestować, jeśli w najbliższym czasie nie planujesz kolejnego remontu i zależy Ci na jakości. Luksusowe drewniane podłogi są wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu w czystości, a odpowiednio zabezpieczone – także odporne na uszkodzenia. Stanowią również świetną izolację – zarówno od hałasu, jak i od zimna. Zatrzymują ciepło, a chodzenie po nich (także boso!) to sama przyjemność. Pozytywne opinie użytkowników potwierdzają, że tego typu podłoga jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią wysoki standard.

Najlepszy wybór desek podłogowych

Jeżeli planujesz położyć deski na podłogę, kupuj je ze sprawdzonego źródła. W przypadku drewna istotny jest nie tylko jego gatunek, ale też miejsce, z którego pochodzi i sposób jego przechowywania. Jako producent Finishdeski dbamy o odpowiedni dobór materiału, z jakiego jest wykonana. Podstawą jest dla nas odpowiednia jakość, bo tylko ona zapewnia wieloletnie użytkowanie. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Pamiętaj, że wykonane z nich ekskluzywne podłogi z czasem nie tracą swego blasku! Będziesz się nimi cieszyć nie tylko Ty, ale też przyszłe pokolenia.

Efektowne i łatwe w montażu deski

Sposobów na tworzenie drewnianych podłóg jest wiele. Montaż proponowanej przez nas dwuwarstwowej deski jest łatwy i szybki. Poszczególne elementy zabezpieczono olejowoskiem lub lakierem, więc od razu są gotowe do użytkowania. Nie trzeba ich pokrywać dodatkowymi środkami i czekać, aż wyschną – można natychmiast cieszyć się efektem i kontynuować dalsze prace. Finishdeska nie wymaga cyklinowania i ma najdłuższą na rynku gwarancję. Oceniamy jej wytrzymałość na minimum pięćdziesiąt lat!

Kilka warstw desek

Produkt ten wykonany jest przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Deska jest dwuwarstwowa, co zapewnia jej trwałość. Składa się z naturalnego drewna litego, które znajduje się na wierzchu i mozaiki wykonanej z twardego gatunku liściastego (dębu). Warstwy łączy się w sposób prostopadły, co zapobiega odkształcaniu, wypaczaniu się podłogi i zapewnia jej stabilizację. Dostępne są jej różne wersje i kolory. Oferujemy szeroki wybór koloryzowania drewna, dzięki czemu możemy uzyskać odcień, który idealnie będzie pasować do Twojego wnętrza. Należy też podkreślić, że deska podłogowa w żaden sposób Cię nie ogranicza i może być stosowana także przy ogrzewaniu podłogowym.

Deska podłogowa odporna na uszkodzenia

Nasza Finishdeska sprawdza się zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach – również tych intensywnie użytkowanych. Poza tym, że jest odpowiednio zabezpieczona i nie ściera się jak tradycyjny parkiet.

Dla wielu osób istotne jest także to, że podłoga dwuwarstwowa jest unikatowa. Dzięki nowoczesnemu systemowi łączenia można z niej stworzyć oryginalne, niepowtarzalne kompozycje. Jeśli więc szukasz czegoś wytrzymałego, a zarazem efektownego, zapewniamy, że ten produkt spełni Twoje oczekiwania!

Naturalnie piękne deski

Solidnie wykonana podłoga jest punktem wyjścia do aranżacji każdego wnętrza. Drewniana jest naturalnie piękna. Wbrew powszechnym opiniom – nie musi być wymagająca, może być natomiast inwestycją na lata. Jeżeli interesuje Cię jej cena, skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiedni wzór i kolor! Zapraszamy do naszych dystrybutorów (ponad 300 sklepów w Polsce).

Finishprojektant

W naszym kreatorze FinishProjektant sprawdzisz jak nasze podłogi wyglądają w gotowym pomieszczeniu. Możesz skorzystać ze zdjęć twojego pokoju jak również skorzystać z kilku gotowych propozycji

STREFA PROJEKTANTA

W zakładce Strefa Projektanta znajdziesz wszystkie nasze tekstury, których z powodzeniem użyjesz w swoich projektach co ułatwi klientowi podjęcie odpowiedniego wyboru podłogi