Language

Nowa kolekcja - Grey World

Wykończenie desek podłogowych

Charakterystyka podłóg drewnianych

Wytrzymałe deski podłogowe FINISHDESKA

Z czego wynika trwałość naszych produktów? Na ich wytrzymałość wpływa nowoczesny i innowacyjny sposób produkcji. Przede wszystkim deski na podłogę wykonane są z dwóch warstw. Takie rozwiązanie umożliwi Ci natychmiastowe korzystanie z ułożonego parkietu – nasze produkty są wcześniej odpowiednio zabezpieczone lakierem lub olejowoskiem, dzięki temu nie musisz tracić czasu na dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne po ułożeniu desek podłogowych w Twoim domu. Nie musisz czekać, aż deski wyschną, a pomieszczenie wywietrzeje. Po ich położeniu od razu możesz cieszyć się nową, niezwykle estetyczną podłogą. Czym wyróżniają się dwuwarstwowe deski podłogowe?

FINISHDESKA – ekskluzywne deski na podłogę

Podłoga wykonana z naturalnego drewna sprawi, że Twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnego wyrazu. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu systemowi łączenia typu pióro-wpust. Pozwala on nie tylko na prostą i intuicyjną instalację podłogi, ale również na ułożenie jej w spersonalizowane wzory i kombinacje. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie ma na świecie drugiej takiej powierzchni z desek podłogowych. Firma Finishparkiet posiada certyfikaty, które uwierzytelniają oferowane produkty drewniane. Co sprawia, że nasze deski podłogowe są unikatowe i perfekcyjne wykończone?

Deska podłogowa na zamówienie

Wybierz Finishdeskę i dodaj swojemu wnętrzu wyjątkowego wyrazu, który gwarantuje drewniana podłoga. Już teraz możesz mieć najwyższej jakości parkiet w atrakcyjnej cenie. W razie pytań – skontaktuj się z nami. Wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Finishprojektant

W naszym kreatorze FinishProjektant sprawdzisz jak nasze podłogi wyglądają w gotowym pomieszczeniu. Możesz skorzystać ze zdjęć twojego pokoju jak również skorzystać z kilku gotowych propozycji

STREFA PROJEKTANTA

W zakładce Strefa Projektanta znajdziesz wszystkie nasze tekstury, których z powodzeniem użyjesz w swoich projektach co ułatwi klientowi podjęcie odpowiedniego wyboru podłogi