Language

Finishparkiet

produkty

Finishparkiet specjalizuje się w wysokiej jakości gotowych parkietach drewnianych, w których zostały wprowadzone innowacyjne rozwiązania technologiczne, wpływające na trwałość oraz łatwość montażu podłóg. Drewno wykorzystywane do produkcji jest rzetelnie sprawdzane i dopasowywane do potrzeb naszych Klientów.

Wykończenia parkietu

Charakterystyka Parkietu

Parkiet podłogowy FINISHPARKIET

Dzięki nowoczesnym technikom produkcji i wykorzystywaniu najlepszego drewna nasze produkty są bezkonkurencyjne. Wybierając Finishparkiet, możesz mieć pewność, że podłoga w Twoim domu będzie przez wiele lat prezentowała się nienagannie i zachwycała kunsztownym wykończeniem. Dlaczego warto wybrać właśnie ten parkiet?

Wytrzymałość parkietu FINISHPARKIET

Na trwałość naszych parkietów podłogowych wpływa ich nowoczesna konstrukcja. Produkty Finishparkiet wykonane są z dwóch części – wierzchnia, czyli użytkowa wynosi 6 milimetrów lub 4 milimetry i w całości składa się z litego drewna, druga natomiast, zwana przeciwprężną, która ma bezpośredni kontakt z podłożem, wykonana jest z mozaiki twardego drewna, najczęściej dębu i jesionu.

Wybranie parkietu dwuwarstwowego umożliwia Ci natychmiastowe korzystanie z niego – jest tak, ponieważ nasze produkty są wcześniej zabezpieczone warstwami lakieru lub olejowosku. Dzięki temu nie ma potrzeby powtarzania tych czynności po ułożeniu parkietu w Twoim domu. Po położeniu takiej podłogi drewnianej od razu możesz przystąpić do innych prac remontowych lub po prostu cieszyć się nową podłogą.

Parkiety lakierowane i olejowoskowane FINISHPARKIET

Nasze drewniane podłogi pokryte są aż siedmiokrotnie bardzo wytrzymałym lakierem – to nie tylko utwardza powłokę, ale również zwiększa jej odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowania. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nie ma potrzeby cyklinowania albo dalszego wykańczania powierzchni parkietu. Lakier utwardzany metodą UV jest trwale związany z drewnem, co zapobiega pękaniu i łuszczeniu się. Oprócz lakieru, do zabezpieczenia naszych produktów zamiennie używamy olejowosku Osmo. Jest to produkt na bazie naturalnych olejów i wosków, który pozwala na profesjonalne wykończenie drewna.

Tworzy na powierzchni podłogi mikroporowatą powłokę, która jednocześnie chroni materiał i daje mu swobodnie oddychać. Olejowosk Osmo zabezpiecza drewno przed ścieraniem, wnikaniem brudu, wodą oraz plamami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze parkiety lakierowane są trwałe i nie sprawiają problemów podczas codziennego użytkowania. Dajemy aż 50 lat gwarancji – tak, aż tyle! Mamy pewność, że wykorzystywane przez nas olejowoski i lakiery będą chronić Twoje drewno aż 5 dekad.

Jeżeli szukasz podłogi trwałej, o dużych walorach estetycznych, a jednocześnie łatwej w utrzymaniu, to w naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wariantów kolorystycznych produktów, wykonanych z drzewa dębowego oraz jesionowego. Wybierz Finishparkiet i ciesz się wysokiej jakości podłogą oraz zdumiewająco niską ceną parkietu.

Finishprojektant

W naszym kreatorze FinishProjektant sprawdzisz jak nasze podłogi wyglądają w gotowym pomieszczeniu. Możesz skorzystać ze zdjęć twojego pokoju jak również skorzystać z kilku gotowych propozycji

STREFA PROJEKTANTA

W zakładce Strefa Projektanta znajdziesz wszystkie nasze tekstury, których z powodzeniem użyjesz w swoich projektach co ułatwi klientowi podjęcie odpowiedniego wyboru podłogi