Language

Finishjodła francuska
chevron

produkty

Nic tak nie uzupełnia gustownego wnętrza, jak idealnie dobrana podłoga z wysokiej jakości drewna. Przekonaj się, dlaczego parkiet francuski cieszy się taką popularnością niezmiennie od lat i jakie innowacyjne metody produkcji wprowadziliśmy, aby nasz produkt służył Ci przez wiele dekad.

Wykończenia

Charakterystyka

FINISHJODŁA Parkiet francuski

Czym charakteryzuje się jodełka francuska? Deski przycinane są na czołach pod kątem 45 stopni. Dzięki temu uzyskuje się efektowny wzór ułożenia parkietu. Do tego rodzaju wykończenia podłogi wykorzystuje się tylko najwyższej jakości naturalne drewno – takie jak dębowe. Dodatkowe możliwości wystroju wnętrza daje cała gama kolorów modyfikowanych zarówno w wersji wykończeń za pomocą olejowosku, jak i lakieru. Jaki efekt uzyskasz, stosując poszczególne metody?

Wybierz parkiet jodełkę, jeżeli chcesz nadać eleganckiego i ponadczasowego charakteru Twojemu wnętrzu. Taki typ podłogi wygląda niezwykle imponująco i pasuje do każdego wystroju. Co więcej, parkiet firmy Finishparkiet jest wytrzymały oraz trwały – dlatego dajemy najdłuższą gwarancję na rynku, bo aż na 50 lat!

Jodełka Francuska – ekskluzywny parkiet FINISHJODŁA

W naszej ofercie znajdują się parkiety w formie jodełki francuskiej z wysokiej klasy drewna. Do tej pory układ ten charakteryzował się dużym nakładem pracy i wymagał ogromnej precyzji podczas montażu. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji firmy Finishparkiet możesz mieć ten niezwykły wzór w swoim wnętrzu bez zbędnego wysiłku. Nasz parkiet francuski cięty jest maszynowo, co pozwala na uzyskanie precyzji, niezbędnej do późniejszego połączenia wszystkich elementów.

Oferujemy dwuwarstwowy parkiet w jodełkę francuską. Co to oznacza? Deski wykonane są z warstw – wierzchnia pełni rolę użytkowej, a jej grubość wynosi 4 mm i w całości składa się z litego drewna, druga zaś, czyli przeciwprężna, wykonana jest z łączonych elementów drewnianych. Wybranie takiego rozwiązania umożliwia Ci natychmiastowe korzystanie z ułożonej podłogi – nasze produkty są zabezpieczone lakierem lub olejowoskiem już na etapie produkcji. Dzięki temu nie musisz samodzielnie wykonywać tych czynności po ułożeniu desek podłogowych w Twoim wnętrzu. Obie części łączone są w sposób prostopadły, co zapewnia stabilizację i uniemożliwia wypaczanie się parkietu.

Jak wygląda montaż jodły francuskiej, którą proponujemy? Najnowocześniejszy system łączenia typu pióro-wpust pozwala na prostą i sprawną instalację podłogi – zapomnij o męczącym przycinaniu i dopasowywaniu poszczególnych elementów. Innowacyjne techniki produkcji z wariantem prawego i lewego pióra umożliwiają ułożenie parkietu francuskiego w rozmaite wzory, a sam montaż jest niezwykle prosty i pozwala na przyklejanie całych elementów do podłoża. Konstrukcja technologiczna każdej deski oraz sposób łączenia i instalacji eliminują całkowicie efekt rezonansu.

Podłogi drewniane firmy Finishparkiet, w tym parkiet jodełka, to idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz zainstalować w Twoim wnętrzu ogrzewanie podłogowe. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości surowców, które w połączeniu z nowoczesną konstrukcją sprawiają, że drewno bardzo dobrze współpracuje z tego typu ogrzewaniem, a przepuszczalność termiczna gwarantuje znaczną redukcję strat energetycznych.

Parkiety lakierowane i olejowoskowane FINISHPARKIET

Nasze drewniane podłogi pokryte są aż siedmiokrotnie bardzo wytrzymałym lakierem – to nie tylko utwardza powłokę, ale również zwiększa jej odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowania. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nie ma potrzeby cyklinowania albo dalszego wykańczania powierzchni parkietu. Lakier utwardzany metodą UV jest trwale związany z drewnem, co zapobiega pękaniu i łuszczeniu się. Oprócz lakieru, do zabezpieczenia naszych produktów zamiennie używamy olejowosku Osmo. Jest to produkt na bazie naturalnych olejów i wosków, który pozwala na profesjonalne wykończenie drewna.

Tworzy na powierzchni podłogi mikroporowatą powłokę, która jednocześnie chroni materiał i daje mu swobodnie oddychać. Olejowosk Osmo zabezpiecza drewno przed ścieraniem, wnikaniem brudu, wodą oraz plamami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze parkiety lakierowane są trwałe i nie sprawiają problemów podczas codziennego użytkowania. Dajemy aż 50 lat gwarancji – tak, aż tyle! Mamy pewność, że wykorzystywane przez nas olejowoski i lakiery będą chronić Twoje drewno aż 5 dekad.

Jeżeli szukasz podłogi trwałej, o dużych walorach estetycznych, a jednocześnie łatwej w utrzymaniu, to w naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wariantów kolorystycznych produktów, wykonanych z drzewa dębowego oraz jesionowego. Wybierz Finishparkiet i ciesz się wysokiej jakości podłogą oraz zdumiewająco niską ceną parkietu.

Finishprojektant

W naszym kreatorze FinishProjektant sprawdzisz jak nasze podłogi wyglądają w gotowym pomieszczeniu. Możesz skorzystać ze zdjęć twojego pokoju jak również skorzystać z kilku gotowych propozycji

STREFA PROJEKTANTA

W zakładce Strefa Projektanta znajdziesz wszystkie nasze tekstury, których z powodzeniem użyjesz w swoich projektach co ułatwi klientowi podjęcie odpowiedniego wyboru podłogi