Language

Luksusowe podłogi drewniane

Nowoczesny salon z lamelami i stylową olejowoskowaną podłogą, Finishjodła Angielska Dąb Latte Macchciato.

Jeżeli planujesz mieć w swoim domu lub mieszkaniu luksusowe podłogi drewniane i nie wiesz, na co się zdecydować, koniecznie przejrzyj naszą ofertę. Produkujemy parkiety i deski podłogowe, które służą przez wiele lat. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, jakie są ich walory. Dlaczego warto w nie zainwestować? Podpowiadamy!

Szlachetny materiał

Zalet drewna jest bardzo dużo, dlatego wiele osób decyduje się właśnie na ten materiał, urządzając zarówno pomieszczenia użytkowe, jak i własne cztery kąty. Ekskluzywne, drewniane podłogi świetnie prezentują się w salach bankietowych i konferencyjnych, ale też w eleganckich salonach, gabinetach i sypialniach. Co ważne, doskonale sprawdzają się też w łazienkach, o ile są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. Dlatego tak istotne jest, by kupować je ze sprawdzonego źródła, czyli najlepiej od producenta.

Do walorów drewna zalicza się przede wszystkim jego trwałość i odporność na zniszczenia. Dobrze zamontowana drewniana podłoga nie odkształca się nawet pod dużym obciążeniem. Poza tym jest bardzo oryginalna, bo widoczne słoje tworzą unikatowe wzory. Doceniana jest także za charakterystyczny zapach i naturalny wygląd. Uznawana jest za antyalergiczną. Stanowi dobrą izolację, więc wycisza pomieszczenia.

Drewno zatrzymuje też ciepło i tworzy wyjątkowy klimat. Położone na podłogę sprawia, że każde pomieszczenie staje się bardziej przytulne i przyjazne.

Łatwy montaż

To nieprawda, że deska podłogowa lub parkiet są trudne w montażu. Odpowiednio przygotowane elementy łatwo się układa. Jako producent zapewniamy, że oferowane przez nas podłogi instaluje się szybko i intuicyjnie. Poszczególne klepki parkietu są klejone bezpośrednio do podłoża, natomiast Finishdeska jest łączona nowoczesnym systemem pióro-wpust. Wszystkie nasze produkty są wcześniej lakierowane lub pokrywane olejowoskiem, dlatego podłoga niemal od razu jest gotowa do użytkowania. Nie musisz jej dodatkowo zabezpieczać.

Nowoczesna technologia

Trwałość produkowanych przez nas parkietów i Finishdesek wynika przede wszystkim z tego, że są one złożone z dwóch warstw. Wierzchnia wykonana jest z litego drewna o pięknym wyglądzie, a dolna stanowi swego rodzaju mozaikę utworzoną z twardego gatunku liściastego. Dzięki tej nowoczesnej technologii podłoga nie wypacza się, jest stabilna i odporna na uszkodzenia. Dwuwarstwowa deska tego typu sprawdza się także przy ogrzewaniu podłogowym, które jest rozwiązaniem coraz częściej stosowanym w nowoczesnych wnętrzach.

Jeśli zależy Ci, by poszczególne pomieszczenia były efektowne, a jednocześnie chcesz uniknąć częstych remontów podłogi, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Starannie dobrane gatunki drewna

Jako producent zapewniamy duży wybór produktów najwyższej jakości. Parkiet podłogowy wykonujemy przede wszystkim z dębu, który jest bardzo odporny na ścieranie. Natomiast nasza deska Finish powstaje też z jesionu, orzecha amerykańskiego i egzotycznego drewna merbau. Starannie dobieramy gatunki i pozyskujemy je ze sprawdzonych źródeł. Rzetelnie analizujemy każdy materiał, z którego powstają oferowane przez nas luksusowe podłogi drewniane.

Kilkadziesiąt lat gwarancji

Niektórych zniechęca ich cena. Jednak jest to jednorazowa inwestycja, której efektami będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat. Nasza deska podłogowa jest pokryta siedmioma warstwami lakieru lub trzema warstwami olejowosku. Nie wymaga cyklinowania. Podobnie finishparkiet. Zapewniamy najdłuższą na rynku, bo pięćdziesięcioletnią gwarancję. Możesz mieć pewność, że przez ten czas Twoja podłoga nie będzie się łuszczyć ani rozklejać. Korzystanie z niej na co dzień to sama przyjemność.

W najlepszym stylu

Profesjonalnie wykonany drewniany parkiet jest ozdobą każdego pomieszczenia. Nie przyciąga kurzu, jest antystatyczny. Pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Jest symbolem dobrego gustu, a jego świetność długo nie przemija. Drewniane podłogi są bardzo uniwersalne – pasują do wielu stylów. Nigdy nie wychodzą z mody i sprawdzają się nawet w pomieszczeniach, które są intensywnie użytkowane.

Finishprojektant

W naszym kreatorze FinishProjektant sprawdzisz jak nasze podłogi wyglądają w gotowym pomieszczeniu. Możesz skorzystać ze zdjęć twojego pokoju jak również skorzystać z kilku gotowych propozycji

STREFA PROJEKTANTA

W zakładce Strefa Projektanta znajdziesz wszystkie nasze tekstury, których z powodzeniem użyjesz w swoich projektach co ułatwi klientowi podjęcie odpowiedniego wyboru podłogi