Language

Salon podłóg w Krakowie

Kraków

FinishParkiet to przedsiębiorstwo będące liderem na polskim rynku w branży produkcji parkietów i desek podłogowych. Firma trzyma się zawsze najwyższych standardów technologicznych, nieskazitelnej jakości wykonania i estetyki własnych wyrobów. 

Firma FinishParkiet posiada dystrybutorów swoich produktów  w całej Polsce.

 

Parkiety FINISHPARKIET oraz deski podłogowe FINISHDESKA to nowatorskie wyroby od FinishParkiet, powstałe na bazie nowoczesnych, autorskich technologii. Elementy konstrukcyjne podłóg od FinishParkiet wykonane są z najlepszej jakości drewna. Odporność na ścieranie, długowieczność, łatwość w utrzymaniu i nieprzeciętna estetyka – tym właśnie cechują się deski i parkiety od FinishParkiet.

Dzik Podłogi – krakowski dystrybutor wyrobów FinishParkiet

Dzik Podłogi firma z siedzibą w Krakowie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 18, to dystrybutor produktów FinishParkiet w grodzie Kraka.

W ofercie Dzik Podłogi znajdują się deski FINISHDESKA. Asortyment można obejrzeć na stronie internetowej https://www.dzikpodlogi.pl/oferta/deska-finishparkiet/ lub napisać, czy zadzwonić do sklepu. Dane kontaktowe to:

 

tel.: 730 336 826

e-mail: biuro@dzikpodlogi.pl

 

Dzik Podłogi sprzedaje tylko wysokogatunkowe podłogi z drewna dębowego oraz jesionowego. Firma stawia  na nieskazitelną jakość usług oraz wszechstronną, kulturalną i pomocną obsługę Klienta. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem służą specjalistyczną informacją i poradą.

FinishParkiet – podłogi w budynkach na terenie Krakowa

Inwestycje architektoniczne na terenie Krakowa, w których do ułożenia podłóg zastosowano deski podłogowe i panele od FinishParkiet charakteryzują się klasyczną elegancją i ponadczasowością.

Co więcej w takich budynkach prywatnych i użyteczności publicznej podłogi są ekstremalnie odporne na eksploatację, łatwe w czyszczeniu i trwałe.

 

Inwestycja w nowatorskie technologie wykończenia oraz aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych zwraca się długoterminowo, gdyż gwarantuje luksusowy wygląd, klasyczny styl oraz trwałe piękno wnętrz.

Finishprojektant

W naszym kreatorze FinishProjektant sprawdzisz jak nasze podłogi wyglądają w gotowym pomieszczeniu. Możesz skorzystać ze zdjęć twojego pokoju jak również skorzystać z kilku gotowych propozycji

STREFA PROJEKTANTA

W zakładce Strefa Projektanta znajdziesz wszystkie nasze tekstury, których z powodzeniem użyjesz w swoich projektach co ułatwi klientowi podjęcie odpowiedniego wyboru podłogi