Language

Salon podłóg w Warszawie

FinishParkiet to firma o ustalonej renomie na rynku. To synonim wysokich standardów wykonania, trwałości i estetyki. Firma jest obecna u dystrybutorów na terenie całego kraju.

Deski podłogowe FINISHDESKA oraz parkiety FINISHPARKIET – czyli flagowe produkty wytwórcy – charakteryzują się wykonaniem zgodnie z nowatorską technologią z najlepszej jakości drewna. Trwałość, gwarancja wieloletniego bezproblemowego użytkowania oraz niezwykła uroda – wszystko to decyduje o unikalności oferty elementów podłogowych od FinishParkiet.

Parkiet Studio – warszawski dystrybutor produktów FinishParkiet

Parkiet Studio to dystrybutor produktów FinishParkiet z siedzibą na warszawskim Mokotowie. W ofercie posiada deski podłogowe i parkiet, które można przeglądać na stronie internetowej i w sklepie stacjonarnym – na przykład po kategorii.

Parkiet Studio może pochwalić się 16-letnim doświadczeniem na rynku i około 2000 realizacjami w ciągu roku. Przy takiej ilości inwestycji jakość musi być na pierwszym miejscu.

A produkty od FinishParkiet to synonim jakości.

Parkiet Studio mieści się w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 37b. Fachowi doradcy klienta pomogą wybrać ci elementy konstrukcyjne podłogi idealne do twoich wnętrz.

FinishParkiet – wykończenia w inwestycjach budowlanych na terenie Warszawy

Inwestycje budowlane na terenie Warszawy, gdzie do konstrukcji podłóg użyto desek podłogowych i paneli od FinishParkiet charakteryzują się pięknem i wyjątkową elegancją.

Dodać należy, że w takich budynkach i wnętrzach podłogi są ekstremalnie wytrzymałe, odporne na eksploatację, łatwe w utrzymaniu i długowieczne.

Inwestycja w najnowsze i najlepsze technologie w wykończeniu oraz aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych zwraca się z nawiązką, gdyż gwarantuje prestiż, klasyczny styl oraz gwarancję długoletniego piękna wnętrz.

Finishprojektant

W naszym kreatorze FinishProjektant sprawdzisz jak nasze podłogi wyglądają w gotowym pomieszczeniu. Możesz skorzystać ze zdjęć twojego pokoju jak również skorzystać z kilku gotowych propozycji

STREFA PROJEKTANTA

W zakładce Strefa Projektanta znajdziesz wszystkie nasze tekstury, których z powodzeniem użyjesz w swoich projektach co ułatwi klientowi podjęcie odpowiedniego wyboru podłogi